Через борги місцевого водоканалу до Першотравенська можуть обмежити водопостачання

18 листопада 2020 о 19:45 - 3031

AvatarVirsavia Gonchar


Через борги місцевого водоканалу до Першотравенська можуть обмежити водопостачання

Водоканал Першотравенська – один з найбільших боржників ДП «Дніпро-Західний Донбас». Він завинив за надані послуги майже 10 млн грн. Через це з 26 листопада держпідприємство буде змушене обмежити водопостачання для мешканців тридцятитисячного міста.

Керівництво Першотравенська має негайно втрутитися в ситуацію та вирішити проблему, наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко.

«Водоканал Першотравенська систематично не доплачує «Дніпро-Західний Донбас» за надані послуги з водопостачання. Через це став одним з найбільших боржників держпідприємства. Загальна заборгованість – майже 10 млн грн, з яких 3,1 млн. грн – за 2020 рік, – розповів Олександр Москаленко. – Відповідальність за цю ситуацію – на керівництві Першотравенська. Очільниця міста має негайно взятися за вирішення проблеми. Через бездіяльність місцеві мешканці можуть лишитися без стабільного водопостачання». 

Сергій Протащук – в.о. начальника ДП “Дніпро-Західний Донбас” наголосив, що якщо борг не буде погашено, 26 листопада водопостачання Першотравенська обмежать. Про це держпідприємство багаторазово попереджало водоканал та міськраду. Проте жодної реакції не отримало.

«Через те, що деякі водоканали не сплачують за надані їм послуги, наше підприємство також накопичує борги – перед енергопостачальниками та працівниками. Нині заборгованість з заробітної плати сягає трьох місяців. Все це примушує «Дніпро-Західний Донбас» виживати та фактично – ставить його на межу закриття», – підкреслив Сергій Протащук.

«Дніпро-Західний Донбас» – один із найбільших виробників питної води на Дніпропетровщині, послугами якого користуються майже 235 тис мешканців області. Нині загальний борг водоканалів перед держпідприємством сягає 91 млн. грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: