«Через 10 днів ми можемо отримати хвилю розповсюдження коронавірусу», – Сердюк

16 вересня 2020 о 15:45 - 1440

adminadmin


«Через 10 днів ми можемо отримати хвилю розповсюдження коронавірусу», – Сердюк

За минулу добу, 15 вересня, в області зареєстровано 109 підтверджених випадків COVID. З них у Дніпрі — 85. Серед усіх хворих — 8 медиків.

У зв’язку із критичною ситуацією в обласній раді пройшло екстрене засідання експертної робочої групи з питань контролю за заходами протидії коронавірусу. Група була створена у квітні цього року спільним розпорядженням голови облради Святослава Олійника та облдержадміністрації Олександра Бондаренко. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

На засіданні робочої групи керівник обласного департаменту охорони здоров‘я Валерій Сердюк зазначив:

«Ми очікуємо найближчим часом навіть більшу кількість хворих. Особливо після масових заходів на день міста через 10 днів ми можемо отримати хвилю розповсюдження коронавірусу, якої не було і навесні. Адже тоді у місті хоч якось виконувались карантинні заходи».

Валерій Сердюк також акцентував, що область повинна бути готова до епідемії. В першу чергу, швидко та у повному об’ємі виконувати діагностику. Наразі з цією метою було закуплено 15 000 ПЦР тестів та стільки ж ІФА.

«Ми повинні дійти до показника 3,5 тисячі тестів на добу. Зараз найбільшу кількість тестів виконують лабораторний центр та лікарня ім. Мечникова. Показник кожного закладу — близько тисячі на добу».

Окрім того, на засіданні бюджетної комісії облради депутати проголосували за розподілення коштів на доплати медикам та іншим працівникам, задіяним у боротьбі з COVID.  Загалом — 38,5 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що 33% COVID-ліжок Дніпропетровщини забезпечені киснем.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: