Частина Дніпропетровщини лишається без води через відключення водоканалу “Дніпро-Західний Донбас”

13 травня 2021 о 10:00 - 502

AvatarVirsavia Gonchar


Частина Дніпропетровщини лишається без води через відключення водоканалу “Дніпро-Західний Донбас”

Частина Дніпропетровської області лишається без питної води, через відключення водоканалу        “Дніпро-Західний Донбас”.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Раніше ми писали, що мешканці Синельниківського, Павлоградського, Васильківського, Петропавлівського, Покровського та Межівського районів лишаються без питної води через заборгованість держпідприємства «Дніпро — Західний Донбас», яке обслуговує вищевказані території. За несплату рахунків установу відключено від постачання електроенергії та зупинена подача води жителям навколишніх районів.

«Підприємство «Дніпро — Західний Донбас» не підпорядковується обласній раді, тож, ми не можемо нести відповідальність за його роботу. На жаль, допомогти у погашенні боргів ми можемо лише одному з міських водоканалів — Синельниківському. Саме з ним у минулому році, коли виникла подібна ситуація, вдалося досягти домовленостей і взяти його під керівництво Дніпропетровської обласної ради. На погашення боргів  Синельниківського водоканалу торік з обласного бюджету було виділено 13 млн грн. На початку 2021-го закладено ще 5 млн грн. З них 2,5 млн спрямовано на вирішення поточного питання», — пояснив голова ДОР Микола Лукашук.

Як зазначив голова Дніпропетровської обласної ради, аби поновити водопостачання необхідно розрахуватися із заборгованістю «Дніпра — Західного Донбасу». Для цього керівництво Павлограду і Тернівки, наслідуючи приклад Дніпропетровської облради, мають фінансово підтримати свої водоканали.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: