Бюджет ОТГ: в Червоногригорівській громаді в 2021-му планують капітально відремонтувати дві дороги

08 лютого 2021 о 10:33 - 794

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Бюджет ОТГ: в Червоногригорівській громаді в 2021-му планують капітально відремонтувати дві дороги

Бюджет Червоногригорівської селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ) на 2021 рік – 104,8 млн грн.

З них податкових надходжень – майже 54 млн грн, неподаткових – 1,5 млн грн. Перерахувань з державного бюджету та бюджетів інших рівнів – 49,3 млн грн.

Найбільше у поточному році планують витратити на середню освіту – 48,5 млн грн, на дошкільну освіту – 18,3 млн грн, на забезпечення діяльності місцевої влади – майже 14 млн грн, на позашкільну освіту – 4,4 млн грн.

На організацію благоустрою населених пунктів заклали 3,5 млн грн. З них півтора мільйони – на реконструкцію вуличного освітлення в смт. Червоногригорівка.

На утримання та розвиток автодоріг та дорожньої інфраструктури мають витратити 3,5 млн грн. За ці кошти хочуть зробити капремонт асфальтобетонного покриття проїзжої частини по вул. Дорожна в с. Придніпровське, капремонт асфальтобетонного покриття проїзжої частини вул. Берегова в смт. Червоногригорівка, капремонт тротуарів в с. Кам’янське.

Крім того, на забезпечення діяльності палаців i будинків культури планують витратити 2,5 млн грн, на утримання та навчально-тренувальну робота спортшкіл – 2,2 млн грн, на забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства – 1,4 млн грн (з них хочуть капітально відремонтувати водонасосну станцію за 940 тис грн).

Слід зазначити, що йдеться про початкові показники бюджету громади. Їх, зазвичай, корегують впродовж року.

Чисельність населення громади – 12.865 осіб.

Нагадаємо, у поточному році Мирівська громада планує витратити 40 тис на заходи протидії COVID-19.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: