Будівника стадіону Лайка в рамках програми мера «Дніпро – спортивна столиця» переписали на «підставного хлопчика»

12 вересня 2020 о 15:45 - 8034

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Будівника стадіону Лайка в рамках програми мера «Дніпро – спортивна столиця» переписали на «підставного хлопчика»

Фірма-будівник єдиного на Лівобережжі міста Дніпро стадіону – стадіону ім. Петра Лайка (колишнього стадіону ВРЗ) – змінила власника.

Про це інформує щоденна розсилка аналітичної платформи YouControl:

Так, станом на 07 вересня 2020 року  ТОВ «СК «Стройінвест» (код 39086059) замість Островського (Саркісяна) Дениса Миколайовича (код 3305310436) засновником став Кравченко Юрій Олександрович (код 3149720050). Наразі він є й кінцевим бенефіціарним власником.

Нагадаємо, стадіон Лайка почали реконструювати у лютому 2018 року.

«Це – єдиний стадіон на лівому березі Дніпра. Попри це, його не ремонтували з моменту зведення – понад 50 років. Нині у рамках програми мера «Дніпро – спортивна столиця» розпочато масштабну реконструкцію», – повідомив офіційний сайт мерії.

Спочатку КП «Спорт-Інвест» Дніпровської міської ради сплатило за реконструкцію підряднику – ТОВ «СК «Стройінвест» – 140 млн гривень при умові закінчення реконструкції до грудня 2018 року.

Потім додатково Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради заключив договір з тим самим ТОВ на ті ж самі роботи ціною 280 млн гривень. Термін виконання – до 31 грудня 2020 року. Станом на початок ц.р. було виконано 5% робіт.

За даними відкритих джерел, мати Дениса – Островська (Саркісян) Лариса Валентинівнакерівниця та екс-керівниця деяких підприємств «тіньового мера Дніпра» Корбана Геннадія Олеговича.

 

Витяг з держреєстру речових прав

 

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області проведено ряд обшуків у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконструкцію цього спорткомплексу у Дніпрі.

За даними документів Єдиного реєстру досудових розслідувань, в рамцах цього кримінального провадження № 12019040000000056 від 24 січня 2019 року, за підсумками обшуків були вилучені:

  • у дружини Дениса (сам він автомобілів не має у власності) Островської (Вовчанської) Єлизавети Геннадіївни:

TOYOTA LAND CRUISER 200;

Приблизно такий же авто вилучили слідчі

 

LAND ROVER RANGE ROVER VOGUE;

Приблизно такий же авто вилучили слідчі

 

  • у фірми «Біг Сіті Груп» (код ЄДРПОУ 37451739):

BMW 750LI,

Приблизно такий же авто вилучили слідчі

 

ACURA MDX.

Приблизно такий же авто вилучили слідчі

 

Потім рішеннями судів було зобов`язано уповноважених осіб Прокуратури Дніпропетровської області негайно повернути автомобілі власникам.

Ймовірно, після цього родиною Островських було прийняте рішення перереєструвати ТОВ «СК «Стройінвест».

Денис (Саркісян) Островський (фото – Facebook)

Єлизавета Островська (Вовчанська)  (фото – Facebook)

 

Для довідки: фірма «Стройінвест», за даними Clarity Project, отримала з 2017 року підрядів на 2,1 мільярдів гривень. Наприклад, стадіон «Металург» у місті Новомосковськ фірма зобов’язана була здати, як і стадіон Лайка, до 31 грудня 2020 року, але у лютому термін здачі відсунули на рік.

Джерело «Лиц» повідомило про нового власника фірми Юрія Кравченка:

«Син нянечки з дитячого садка, працює помічником у Дениса Островського. Грошей у нього немає, вочевидь, підставний хлопчик для тендерів».

Юрій Кравченко (фото – Facebook)

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: