Бронежилети вітчизняного виробництва, що витримують калібр 5.45 та 7.62, захищають українських воїнів

30 березня 2022 о 12:00 - 9860

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Бронежилети вітчизняного виробництва, що витримують калібр 5.45 та 7.62, захищають українських воїнів

Броню військовослужбовцям, які боронять Харківщину, Київщину, Миколаївщину та Волноваху, передав народний депутат України Денис Маслов разом із підприємцями з Дніпра.

Про це повідомили у Дніпропетровській облраді.

«Дніпропетровщина – регіон не лише з потужним індустріальним потенціалом, але й людьми, які здатні швидко мобілізуватися заради допомоги країні. Декілька виробництв й підприємств об’єдналися в одне ціле. Метал, тканину та фурнітуру збирали по всій країні. Декілька етапів випробовувань. За перші, лічені дні війни нам вдалося налагодити виробництво і почати забезпечувати наших бійців. Все, аби допомагати тим, хто нас захищає», – сказав Денис Маслов.

Задля виробництва об’єдналися кілька підприємств Дніпропетровщини, жодне з яких до війни не мало справ з оборонним замовленням. Наприклад, одне з них виготовляло меблі.

«З перших днів війни ми розпочали перепрофілювання виробництва під потреби ЗСУ та ТрО. Це був складний шлях, але ми наполегливо його долали. Пошук партнерів, закупка матеріалів, перепрофілювання виробництва, організація логістики. Але це все не головне. Головне, що ми за декілька тижнів зуміли об’єднати наші виробництва і підприємства в одне ціле заради спільної мети – перемоги України», – додав керівник компанії Володимир Ситнік.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: