Брехливі журналісти: у СК «Дніпро-1» задоволені умовами зборів в Туреччині

19 січня 2021 о 09:30 - 775
Брехливі журналісти: у СК «Дніпро-1» задоволені умовами зборів в Туреччині

18 січня вдень на сайті Meta-ratings з’явилася інформація про те, що гравці і тренерський штаб СК «Дніпро1» масово скаржаться на умови підготовки під час зборів команди в Туреччині. Ввечері прес-служба клубу відреагувала на це і спростувала інформацію.

«Усі присутні на зборі СК «Дніпро-1» у Туреччині з великим подивом сприйняли інформацію, яку розповсюдив один з інтернет-сайтів про нібито незадовільні умови для роботи команди. Насправді футболісти працюють у добрих умовах і мають все необхідне для плідної підготовки до поновлення сезону. Закликаємо журналістів користуватися у своїй роботі достовірною інформацією. Пресслужба клубу надає колегам доступ до опублікованих матеріалів на сайті та у соцмережах, а тренери та футболісти відкриті для спілкування«, — повідомляється на офіційному сайті СК «Дніпро-1».

Пізніше на офіційній сторінці «Дніпра1» у Фейсбуці опублікували фото газону, де тренується команда, в підтвердження того, що з цим питанням у турецьких організаторів зборів немає ніяких проблем.

На изображении может находиться: трава, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: небо, трава, на улице и природа

Нагадаємо, СК «Дніпро-1» планує придбати бразильського полузахисника.

 

 

 

Поділитися: