Борис Філатов відвідав музей як «звичайний гість» з особистими фотокореспондентами

17 серпня 2020 о 11:30 - 10421

adminadmin


Борис Філатов відвідав музей як «звичайний гість» з особистими фотокореспондентами

Міський голова Дніпра Борис Філатов відвідав музей «Машина часу», за його словами, як «звичайний гість». Однак користувачі соцмереж відзначили, що «звичайний гість» прийшов із армією власних фотокореспондентів.

Так, на власній сторінці у соціальній мережі Facebook очільник міста Борис Філатов виклав пост зі світлинами після відвідування музею «Машина часу». Мер Дніпра запевнив, що відвідав установу як «звичайний гість» та пообіцяв ентузіастам підтримку.

«Чудово, що в нашому Дніпрі є такі ентузіасти, які цікавляться цією справою — коли це йде від серця, від душі. Ми і надалі підтримуватимемо подібні проєкти. Це дійсно правильно — не лише як розвиток історії техніки. А і як один із хороших і потрібних туристичних якорів для міста. Музей може розраховувати на мою підтримку», — зазначив Борис Філатов.

У той же час уважні користувачі соцмереж помітили, що «звичайного гостя» фотографували одразу три кореспондента. Крім того, новину про відвідини музею Філатовим опублікували всі підконтрольні мерії засоби масової інформації.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов отримав 10 мільйонів гривень від підприємства Корбана.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: