БК “Дніпро” програв двобій “Запоріжжю”

24 квітня 2021 о 10:00 - 5218

Avataradmin

Баскетболісти “Запоріжжя” вдома змогли обіграти чинного чемпіона України БК “Дніпро” в рамках баталії Суперліги з баскетболу, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У першій половині “Дніпро” робив занадто багато помилок. Діючі чемпіони України 15 раз втрачали м’яч. “Запоріжжя” цим користувався. За 20 хвилин підопічні Плеханова перекидали суперника 17 на 10 і як підсумок вирушили на велику перерву з перевагою +14.

Після відпочинку представники “Дніпра” змогли забрати третю чверть до свого активу. У заключній частині “Запоріжжя” таким марнотратством не займалося і грало надійніше – 68:62.

Варто відзначити внесок американського легіонера переможців Кеффі, який набрав 18 очок і віддав 11 передач оформивши дабл-дабл. Також себе проявив литовець Маяускас, який додав в актив 20 балів.

Нагадаємо, дніпрянки здобули золото Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат.