Натуралізований американський розігруючий Пух Джетер в найближчі дні підпише контракт з чинним чемпіоном Суперліги БК Дніпро. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив головний редактор порталу Планета Баскетбол Олександр Прошута.
Дніпро хотів підписати Джетера ще восени, однак остаточно домовитися про співпрацю клубу вдалося тільки зараз. До команди Дениса Журавльова американець з досвідом виступів у НБА приєднатися на початку 2021 року.
Джетер є знаковим гравцем для збірної України. З екс-розігруючим Сакраменто «синьо-жовті» в 2013 році посіли шосте місце на Євробаскеті-2013 і вперше кваліфікувалися на чемпіонат світу. На світовому форумі в Іспанії Джетер в середньому за гру набирав по 15,4 очка і став найрезультативнішим гравцем в команді Майка Фрателло.
В останній раз за збірну України Юджин Джетер грав у відбірковому циклі до чемпіонату світу 2019 року, куди українці відібратися не зуміли.
Нагадаємо, спортсмени з Дніпра здобули золото та бронзу чемпіонату України з більярду.