Український бізнесмен Поляков купив південноафриканського виробника супутників

27 квітня 2021 о 15:30 - 1768

AvatarVirsavia Gonchar


Український бізнесмен Поляков купив південноафриканського виробника супутників

Власник аерокосмічної компанії Firefly Aerospace Макс Поляков купив південноафриканського виробника малих космічних супутників Dragonfly Aerospace.

Про це він повідомив в коментарі Reuters.

Операція з купівлі відбулася на початку квітня. Поляков не повідомляє про її суму. Dragonfly планує виробляти до 48 малих супутників на рік. Бізнесмен висловив надію, що супутники зможуть запускати в космос на новій ракеті Firefly Alpha, яку повинні запустити в липні.

Також угода дає підставу для розвитку на ринку малих супутників. Це є потенційним джерелом доходу для Firefly.

“Ця угода дає нам можливість контролювати витрати і масове виробництво компонентів. Це дозволяє нам зібрати всі in-house (організувати всю роботу, в рамках однієї організації, – ред.)”, – заявив Поляков.

Поляков також заявив, що планує розширити присутність Dragonfly Aerospace на ринку США і Європи за рахунок нових потужностей.

Зараз Dragonfly розробляє супутникові камери для іншої компанії Полякова, Earth Observing Systems Data Analytics. Вона займається супутникової аналітикою.

Крім Dragonfly Полякова, наносупутники виробляють Starlink від SpaceX, Kuiper від Amazon.com, британська OneWeb, Planet і Blue Canyon Technologies.

Також ми писали: Дніпровські археологи поділились відео про знахідки в Новоолександрівському кургані.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: