Біля Червоного каменя розчистять затоку Дніпра

06 серпня 2020 о 09:00 - 17654

adminadmin


Біля Червоного каменя розчистять затоку Дніпра

Після численних скарг містян до Дніпропетровської обласнох ради вирішено розчистити затоку Дніпра та відновити  популярний пляж біля пам’ятника 152-ї дивізії. же давно не придатний до купання.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради, спеціальна комісія з моніторингу стану водойм провела забір води на лабораторні аналізи та виконала експрес тест якості. Експрес аналіз не показав особливих перевищень фізико-хімічних параметрів води, окрім рН. Результати відбору проб на хімічні показники відповідні лабораторії дадуть пізніше.

«Головна проблема цієї ділянки в тому, що це залив. Глибина води не велика, тому як результат — раннє та рясне цвітіння. Ми вирішили провести розчищення цієї зони», — зазначив заступник голови обласної ради Олексій Ангурець.

Вже цього тижня розчисткою водойми буде займатись КП облради «Лабораторія якості життя» за допомогою машини-амфібії Truxor. За словами заступника голови облради Мгера Куюмчяна, ця багатофункціональна техніка забезпечує доступ для ведення робіт на озерах, каналах, заболочених територіях і в прибережних районах. Окрім розчищення водойм важливою функцією амфібії є зрізання очерету.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: