Більше про нове шкільне харчування мешканці Дніпропетровщини можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо»

14 січня 2022 о 08:00 - 13077

EditorEditor


Більше про нове шкільне харчування мешканці Дніпропетровщини можуть дізнатися на порталі «ЗнаЇмо»

В Україні з’явився новий інтернет-портал «ЗнаЇмо». Там – все про корисне і збалансоване харчування школярів. Нині до нього звикають і кухарі, і учні, і адміністрація навчальних закладів. Такі глобальні зміни у меню їдалень – завдяки реформі, яку ініціювала Перша леді України Олена Зеленська.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

«З початку року школи перейшли на нову систему харчування. Учнів годують за збалансованим меню. Головні принципи – розмаїття та максимум корисних продуктів. Допомогти дитині сформувати корисні звички має і родина. У поміч – інтернет-портал «ЗнаЇмо», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

На новому інтернет-порталі – максимум інформації про реформу та збалансовану їжу.

Є розділ з порадами для батьків. Приміром, як допомогти дитині сформувати корисні звички. Або як пересвідчитися у належному харчуванні сина або доньки у школі. Для учнів – цікаві тести та ігри. Можна ознайомитися з корисними продуктами. Після – перевірити себе, наскільки добре знаєшся на здоровому раціоні. Для освітян – вебінар, як впровадити нове меню у закладі.

«Окремий розділ на сайті – для підприємців. Вони також можуть долучитися до реалізації реформи. Наприклад, допомогти з обладнанням для їдалень або організувати тренінги для кухарів», – сказала Ольга Горб.

Сайт містить і корисні посилання. Наприклад, можна ознайомитися з новим шкільним меню та технологією приготування страв.

Раніше “Лица” також сповіщали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: