«Батьківщина» разом із людьми дали старт референдуму на захист землі

24 травня 2021 о 15:55 - 4168

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Батьківщина» разом із людьми дали старт референдуму на захист землі

Юлія Тимошенко: «Ми з вами захищаємо Україну».

В селі Березівка на Київщині відбулися збори зі створення ініціативної групи з організації референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна.

Про створення ініціативної групи з організації референдуму повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина».

«До її (ініціативної групи – ред.) складу увійшли 11 тисяч учасників, серед яких помітну роль відігравали представники Дніпропетровщини, які розпочинають збір трьох мільйонів підписів, необхідних для організації всенародного волевиявлення», – йдеться в інформації.

На зборах члени ініціативної групи, організованої фермерськими й аграрними асоціаціями та профспілками, громадськими організаціями за підтримки команди «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко, одностайно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так:

«Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?».

Під час виступу Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко нагадала, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі – не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі».

Вона наголосила, що українці мають боротися за своє право розвивати сімейне фермерство та правильний аграрний уклад, адже це – шлях до економічного розвитку країни.

«Те, що ми зараз з вами робимо, – це справа для України, для народу. Це справа, яка в нашому серці. Ми з вами захищаємо Україну. Багато у кого після деяких поразок опустилися руки, але не у вас. Ви тут, тому що ви відповідальні і тому що ви знаєте, що обов’язково у кожної країни мусить бути команда, здатна її захистити», – звернулася Юлія Тимошенко до учасників зібрання.

Лідер «Батьківщини» закликала українців піднятися на мирну боротьбу, яка називається референдум, і вибороти щасливе майбутнє для себе і всіх прийдешніх поколінь.

Матеріал розміщено на комерційній основі

«Лица» раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: