Багато учасників місцевих виборів змінюють імена і прізвища на такі ж, як у лідерів перегонів – Малюська

27 вересня 2020 о 09:00 - 1242

verasta3verasta3


Багато учасників місцевих виборів змінюють імена і прізвища на такі ж, як у лідерів перегонів – Малюська

Учасники місцевих виборів 25 жовтня нерідко змінюють свої імена і прізвища на ті, які носять лідери виборчих перегонів, при цьому юридичних підстав для відмови заявникам немає, в зв’язку з цим Міністерство юстиції ініціює зміни в формі бюлетенів, заявляє керівник відомства Денис Малюська.

 «І хоча відповідну зміну буде відображено в офіційній передвиборчій автобіографії кандидата, це особливо не робить таку маніпулятивну передвиборчу технологію менш ефективною. Запропонуємо парламенту внести зміни до Виборчого кодексу, щоб відображати недавню зміну ПІБ безпосередньо в бюлетені, щоб виборців не вводили в оману», – написав Малюська на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю.

Іншою проблемою, що виникла в ході виборчої кампанії, міністр назвав «надзвичайно велику» кількість бажаючих змінити інформацію про партії та їх регіональні підрозділи в останні дні перед крайнім терміном, визначеним для реєстрації кандидатів.

«Велика подяка відповідним структурним підрозділам міністерства, які за рахунок свого всього вільного часу і сну здійснювали реєстраційні дії в надзвичайно напруженій атмосфері, коли будь-який (цілком законне!) зволікання миттєво трактувалося як політичні репресії. Начебто вдалося пройти цей етап без скандалів», – зазначив Малюська.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: