Ахметову дозволили придабти Дніпровський меткомбінат у ІСД

05 травня 2021 о 17:00 - 571

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Ахметову дозволили придабти Дніпровський меткомбінат у ІСД

АМКУ ухвалив рішення задовольнити заявку материнської компанії металургійного холдингу Метінвест на придбання у власність ПАТ Дніпровський металургійний комбінат, розташованого в Кам’янському.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Водночас, щоб уникнути потенційного негативного впливу концентрації на конкуренцію на ринку товарного чавуну, Metinvest B.V. візьме на себе ряд зобов’язань. Так, ухвалено рішення зобов’язати компанію Metinvest B.V. протягом трьох років:

1. Не допускати необґрунтованої відмови від реалізації чавуну товарного (чушкового) суб’єктам господарювання, не пов’язаним на момент здійснення концентрації відносинами контролю з компанією Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), а саме: за наявності запитів з боку таких суб’єктів господарювання, виражених, у тому числі в офіційних листах та/або за допомогою засобів електронної пошти, забезпечувати реалізацію (прямо або опосередковано через юридичних осіб, пов’язаних відносинами контролю) чавуну товарного (чушкового) в обсязі сукупно не менше 12 тисяч тонн щорічно.

2. При реалізації чавуну товарного (чушкового) суб’єктам господарювання, не пов’язаним на момент здійснення концентрації відносинами контролю з компанією Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), застосовувати ринкові ціни.

3. Надавати Антимонопольному комітету України протягом трьох років, починаючи з наступного року після здійснення концентрації, визначеної в першому пункті, один раз у рік не пізніше 20 числа другого місяця календарного року, наступного за звітним, інформацію про обсяги постачання на ринок України чавуну товарного (чушкового) виробництва компанії Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), у натуральному та вартісному виразі, із зазначенням споживачів та цін реалізації.

Нагадаємо, дві фірми братів Дубинських розіграли між собою чверть мільярда.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: