АО “Криворіжгаз” перетворює сірі стіни в шедеври

19 листопада 2020 о 16:00 - 1943

AvatarVirsavia Gonchar


АО “Криворіжгаз” перетворює сірі стіни в шедеври

У Кривому Розі розписують газорозподільні пункти, для привертання уваги городян до об’єктів підвищеної небезпеки. 

Про це повідомляє “Первый городской”

Соціальна ініціатива GAS_ON favorite city реалізується завдяки підтримці АО “Криворіжгаз”. Мета – зробити місто яскравішим і культурно привабливішим.

«Три роки тому ініціативна група Криворіжгазу думала, як привернути увагу городян до об’єктів підвищеної небезпеки. У промисловому місті завжди не вистачало яскравих фарб і часом, йдучи по місту з роботи, так хотілося опинитися десь в мальовничих тропічних лісах. Так виникла наша ідея. І тоді сірим стінам газорегуляторних пунктів почали надавати яскраве життя. ГРП прикрасили відомі тропічні птахи – тукан і фламінго. Вони і стали справжнім натхненням на нові роботи», – розповідає Дар’я Орлова, начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Криворіжгаз».

Для збереження яскравості малюнків до 10 років, при будь-яких погодніх умовах, розпис стін відбувається за принципом трафаретного живопису.

На сьогоднішній день розписані 20 газорозподільних пунктів і, як запевняють в АТ «Криворіжгаз», попереду нові перетворення ГРП у всіх районах міста.

Регіональна газова компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і понад 8 млн споживачів газу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: