АМУ закликає Кабмін встановити фіксований тариф на електрику для бюджетних установ

13 грудня 2021 о 17:00 - 3809

Avataradmin


АМУ закликає Кабмін встановити фіксований тариф на електрику для бюджетних установ

Асоціація міст України звернулася до уряду з вимогою встановити фіксований тариф на електрику для бюджетних установ і комунальних підприємств, які утримують об’єкти критичної інфраструктури міст.

Як заявив мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, через стрімке зростання цін на електрику громади змушені скорочувати життєво важливі видатки.

«Стрімке зростання цін на електрику та її постачання зумовлює критичне збільшення видатків місцевих бюджетів на забезпечення електроенергією об’єктів соціальної сфери — закладів освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення. Асоціація міст України закликає уряд забезпечити встановлення фіксованого тарифу для бюджетних закладів та установ соціальної сфери, а також комунальних підприємств, які утримують об’єкти критичної інфраструктури», — заявив Віталій Кличко.

За його словами, у 2021 році органи місцевого самоврядування витратили на електроенергію для бюджетних установ 2,5 млрд грн, тобто на 40% більше, ніж у 2020 році. Хоча надання послуг з освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення є делегованими державою повноваженнями, нагадав очільник АМУ.

Правління Асоціації міст України схвалило звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо встановлення фіксованого тарифу для бюджетних установ та комунальних підприємств 10 грудня.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: