АМКУ відсудив у ТОВ “Інтерпайп Україна” майже 70 млн гривень

19 серпня 2021 о 10:00 - 25330

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


АМКУ відсудив у ТОВ “Інтерпайп Україна” майже 70 млн гривень

Антимонопольний комітет України виграв апеляцію у компанії Віктора Пінчука “Інтерпайп Україна”, яка була змушена заплатити штраф на суму 69 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Раніше Київський Господарський суд прийняв рішення щодо компанії ТОВ “Інтерпайп Україна” у справі про змаову на торгах, у який також приймала участь вищезгадана компанія. Проте Північний апеляційний господарський суд розглянув аргументи АМКУ, визнав скарги компанії безпідставними та зобов’язав її до виплати штрафу.

Наразі, станом на 16 серпня, на адресу АМКУ вже надійшло доручення, яке каже про те, що ТОВ “Інтерпайп” перевела на рахунок Комітету понад 69,3 млн гривень.

Для довідки:

У 2018 році Комітет запідозрив махінації на закупівлях ПАТ “Укрзалізниця”: ТОВ “Інтерпайп Україна”, “Інтервторпром”, “Рєтек”, “Транспортні інвестиції” домовилися про імітацію конкуренції, адже вони мають спільні інтереси. Загальна сума закупівель, у яких брали участь ці компанії склала понад 70 млн гривень.

Як висновок, ТОВ “Інтерпайп Україна” вийшло переможцем всіх торгів, проте було викрито АМКУ, та було зобов’язано виплатити штраф.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: