Активісти показали як руйнується відремонтована траса Дніпро-Запоріжжя (відео)

24 березня 2021 о 15:00 - 1381

AvatarVirsavia Gonchar


Активісти показали як руйнується відремонтована траса Дніпро-Запоріжжя (відео)

Активісти з ГО МС Дніпро показали проблеми на трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя, ремонт якої завершили 2 роки тому.

Гарантійний термін такого ремонту – 5 років. Однак вже через 6 місяців після здачі робіт, на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей утворилася яма. Також активісти виявили яму глибиною 5 см, розходження стиків між сусідніми ділянками покриття, колійність глибиною до 7 см.

 “Ми вважаємо, що компанія підрядник – група компаній УПС є абсолютними і реальними бракоробами і після подібних проектів, на наш погляд, шлях на дорожній ринок України їй зобов’язаний бути закритий!

Хочемо зазначити, що саме по ремонту цієї траси УПСи так прагнуть скасувати гарантію визначену договором в судовому порядку”, – пишуть активісти.

Вони звертаються до балансоутримувача цієї траси – САД у Дніпропетровській області з вимогою притягнути бракоробів до відповідальності і змусити усунути дефекти.

“Розраховуємо на Вашу безкомпромісну позицію щодо бракоробів і всіляке сприяння щодо залучення УПСів до відповідальності з обов’язковим усуненням всіх недоліків на цій та інших трас, які після проведеного ними ремонту стають гірше, ніж ДО!”, – звернулися активісти до САД у Дніпропетровській області.

Також ми писали: «Автомагістраль-Південь» знесла будинок селянки і зайняла її землю для будівництва траси.

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: