Агровиробникам Дніпропетровщини розкажуть про вихід на норвезький ринок

07 травня 2021 о 14:00 - 388

AvatarVirsavia Gonchar


Агровиробникам Дніпропетровщини розкажуть про вихід на норвезький ринок

Агровиробників Дніпропетровщини запрошують на вебінар про вихід на ринок Норвегії. Підприємці ознайомляться із трендами скандинавських торговельних мереж, портретом «середнього» споживача та необхідними сертифікатами.

Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.

На вебінарі охарактеризують основних «гравців» норвезького агропродовольчого ринку. Складуть портрет «середнього» споживача продукції. Розглянуть угоду про сільське господарство між Україною та Норвегією.

Учасникам розкажуть, які продукти – у трендах норвезьких торговельних мереж, які вимоги висуваються до пакування. А ще – про ветеринарні правила та необхідні сертифікати.

«Мрієте побачити свою продукцію на поличках норвезьких супермаркетів? Тоді долучайтесь до вебінару», – закликали в управлінні.

Вебінар «Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості» проведуть 12 травня о 15:00 у форматі Zoom-конференції. Спілкуватимуться англійською та українською.

Організатори – «Офіс з просування експорту України» та Норвезько-українська торгова палата. Серед спікерів – українські і норвезькі фахівці.

Взяти участь в онлайн-навчанні можуть експортери агропродовольчої продукції з усієї України. Для цього достатньо зареєструватися онлайн до 11 травня. Посилання на вебінар учасники отримають на свою електронну пошту.

Раніше “Лица” також писали:

  • Для агровиробників проведуть конференцію щодо ефективних технологій плодоовочівництва на півдні
  • У Кривому Розі викрили злочинну групу, що виготовляла та збувала кальянний тютюн
  • ДБР завершило розслідування авіакатастрофи літака Ан-26Ш в Чугуєві

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: