Активісти Дніпра перевірили пункти прийому вторсировини

01 квітня 2021 о 13:15 - 2073

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Активісти Дніпра перевірили пункти прийому вторсировини

Активісти Дніпра вирішили перевірити пункти прийому вторсировини у місті, а також запустили природоохоронний челендж #ясортуюсміття, в якому закликали взяти участь дніпрян.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив активіст Кирило Черкашин.

У розвинених країнах вже кілька десятиліть існує культура сортування відходів. У нас же індивідуальна турбота про екологію тільки починає розвиватися. Деякі підприємства розвивають ініціативу переробки сміття всередині компанії, деякі – локально намагаються долучити до цього жителів міста. Але варто відзначити, що в Дніпрі є організації та ініціативи, які повністю присвячені даній проблемі.

Однак турбота про природу – особисте завдання кожного. Тільки після того, як цей рух стане загальнонаціональним, буде досягнутий максимальний ефект. Так, активісти з Дніпра запустили челендж # ясортуюсміття.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, на открытом воздухе и текст «приём макулатурь вторсыр сыр»)

Вони на власному прикладі вирішили показати, що в сортуванні сміття немає нічого складного. Більш того, здача перероблених відходів тягне за собою ряд бонусів, в тому числі і фінансовий. Молоді люди зібрали макулатуру, що лишилась після ремонту в під’їзді, зважили її і віднесли в пункт прийому на Івана Мазепи.

«Нажаль, в нашому місті не розвинений роздільний збір побутового сміття та здача його на переробку … хоча невеликими темпами це питання піднімається звичайними городянами і активістами! Також засмучує, що сортування сміття і здача вторсировини у більшості молоді асоціюється з «алкашами і жебраками», – написав Кирило.

Відносно цін, активіст повідомив, що кілограм паперу зараз коштує – 3,5 гривні, а пластика – 5 гривень.

«Перед здачею, зважив на домашніх вагах – все виявилося чесно при здачі», – продовжив активіст.

Нагадаємо, дніпрян запрошують долучитися до акції «Озеленення планети».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: