Опозиційна молодь Дніпра кардинально змінить молодіжну політику

05 липня 2012 о 13:08 - 19062

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Після зміни влади в Україні буде запроваджено нову молодіжну політику. Буде кардинально оновлено законодавство щодо молоді: буде ухвалено новий комплексний Закон України «Про молодь», який забезпечить вирішення найбільш нагальних проблем молоді – доступного житла, першого робочого місця, доступної освіти.

Про це йшлося на круглому столі «Молодіжні аспекти в програмі об’єднаної опозиції», що пройшов 27 червня в приміщенні Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина Молода».

Модераторами круглого столу були представники молодіжних організацій «Батьківщина Молода» та  ПП «Фронт Змін».

Зокрема, Ганна Книшова – активіст «Батьківщини Молодої» – заявила, що в програмі об’єднаної опозиції передбачено ухвалення закону про гарантоване забезпечення молодих людей першим робочим місцем.

«Ми ухвалимо закон, який забезпечить робочим місцем кожного випускника навчальних закладів, також будуть жорстко каратися за законом будь-які форми і прояви дискримінації під час прийому на роботу, зокрема за ознаками статі та віку», – сказала вона.

 «Якщо ж молода людина знайшла стабільну роботу, то наступне питання, як правило, – де придбати недороге житло. І тут треба ознайомитись з законодавством, з власними правами, – в свою чергу зазначив активіст «Батьківщини Молодої» Віктор Орел. – Виявляється, Україна – одна з небагатьох країн світу, де законодавчо закріплено положення про безкоштовну передачу землі для будівництва індивідуального житла для кожного з громадян України! А саме для будівництва власного будинку, дачі, сінокосу та гаража».

Головною перешкодою для отримання дозволу на земельні ділянки активіст назвав місцеву мафію-владу:

«Згідно українського законодавства, саме міськради приймають містобудівні і земельні рішення. І те, що в Дніпропетровську, на відміну від багатьох інших українських міст, немає доступного житла для молодих родин, бюджетників, військовослужбовців та працівників правоохоронних органів — це «заслуга» міського голови, минулого і вже чинного складу міської ради, у якій більшість незмінно мали регіонали».

«Вистачає проблем і в галузі освіти,  – вважає представник молодіжного крила ПП «Фронт Змін» Юлія Нікітєнкова. – Це корупція, маніпуляції з єдиною тарифною сіткою,невиконання законодавства про оплату праці педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Крім того, молода опозиціонерка зазначила, що у разі перемоги опозиції на виборах «для кожної дитини незалежно від статків батьків стане доступною дошкільна освіта», і що «в кожному населеному пункті, де є діти до 10 років, обов’язково будуть дитячий садочок та початкова школа».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: