ОТГ Дніпропетровщини можуть отримати до 200 тисяч гривень на проєкти туристичної інфраструктури

01 липня 2020 о 16:30 - 1631

adminadmin


ОТГ Дніпропетровщини можуть отримати до 200 тисяч гривень на проєкти туристичної інфраструктури

Обласна рада оголосила конкурс для громад Дніпропетровщини. З бюджету планується виділити 2 млн грн для співфінансування переможців.

Учасники конкурсу «Відродження історико-культурної спадщини Дніпропетровщини» мають розробити власні проєкти туристичної інфраструктури, передає пресслужба облради.

«Кургани, монастирі, фортеці – в нашій області 12.000 історичних об‘єктів. Втім, більшість з них не відповідає міжнародним стандартам. Немає головного – інфраструктури, благоустрою, легенди. Сам по собі історичний об‘єкт не може бути туристичним без цього», – розповів заступник голови Дніпропетровської облради Мгер Куюмчян.

За умовами конкурсу громади області мають розробити проєкти та подати заявки на участь до 15 липня 2020 року.

Форма заявки доступна за цим посиланням. Подробиці – тут.

Обсяг співфінансування проєктів-переможців конкурсу – до 200.000 грн.

Найбільш важливим критерієм при відборі проєктів буде розмір власного внеску громади.

«Не зважаючи на складнощі з епідемією, ми не залишили свого наміру Подробиці  зробити 2020-й роком гуманізму та розбудови області. У цьому році вперше розвиток внутрішнього туризму відбувається не лише на папері. Ми вже зробили декілька вагомих кроків. Створений сайт, де представлені туристичні маршрути Дніпропетровщини. Оголошені флеш-моб та конкурс серед громад. На це вже закладено бюджет, і перші сучасні туристичні об‘єкти з‘являться саме у цьому році!» – зазначив голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.

Відвідати новостворений сайт «Дніпропетровщина туристична» – за цим посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: