У травні на Дніпропетровщині почало оговтуватися промислове виробництво

26 червень 2020 о 12:00 - 1374

adminadmin


У травні обсяги промислового виробництва в Дніпропетровській області зросли на 11,4%, у порівнянні з квітнем.

Про це повідомляє облуправління статистики.

Найбільше обсяги виробництва збільшилися, у порівнянні з попереднім місяцем, в добувній промисловості – майже на 24%.

Обсяги виробництва в переробній промисловості в середньому збільшилися на майже 6%.

Зокрема, збільшилися обсяги виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (+7% у порівнянні з квітнем); виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність (+20%); виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення (+8%); виробництво хімічних речовин і хімічної продукції (+12%); виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (+4%); металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (+9%); машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування (+2%).

А от обсяги текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, навпаки, скоротилося у порівнянні з квітнем наполовину.

У травні постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря збільшилося на 2%, у порівнянні з попереднім місяцем.

На відміну від місячного зростання, обсягам промислового виробництва у травні все ще далеко до минулорічних показників. Відставання у травні 2020 року в середньому на 20% у порівнянні з травнем 2019-го. 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: