За «карантинні» квітень і травень бюджет Дніпра недоотримав 350 млн грн

24 червень 2020 о 11:30 - 1385

adminadmin


За «карантинні» квітень і травень бюджет Дніпра недоотримав 350 млн грн

За квітень і травень 2020 року бюджет міста недоотримав 350 млн грн.

Про це 24 червня на 58 черговій сесії Дніпровської міськраді повідомив заступник мера Дніпра, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Володимир Міллер.

«Традиційно, вже п’ятий рік поспіль ми планували бюджет дуже песимістично, тому отримували кожного місяця так звані надприбутки. І вже навчилися на ці з надприбутки також планувати додаткові завдання, які буде виконувати міська рада і її виконавчі органи протягом року. Але, цього року ми бачимо, що надприбутки першого кварталу вже з’їдені тими від’ємними значеннями доходних показників бюджету, які були у травні і квітні. Ми маємо з вами за два місяці 350 мільйонів мінуса. І в цьому місяці також очікуємо близько 50 млн грн недобору по бюджету завдяки «зниженню податку на доходи фізичних осіб». Знов таки, завдяки стагнації економіки, коронавірусу і карантину», – прокоментував Міллер.

У зв’язку з недобором грошей, на сесії міськрада прийняла рішення про здійснення запозичення до міського бюджету у розмірі 478 млн грн. На ці кошти міська влада планує відремонтувати об’єкти благоустрою. 

За словами заступника мера, залишки коштів з бюджету, які направлялись на капітальні ремонти об’єктів благоустрою перерозподілять, у тому числі, на підтримку медичної галузі міста (фінансування від НСЗУ недостатньо на виплату заробітної плати). А  кредитні кошти направлять саме на капітальні ремонти.

Проти прийнятті рішення про запозичення виступили деякі депутати.

«Громадская сила» не будет голосовать за этот проект. Мы за последний год взяли 2 млрд грн кредитов (вместе с этим). Я не вижу никакой необходимости брать кредиты, еще 478 млн грн. Я понимаю, когда мы берем кредиты по каким-то аварийным вопросам. Но нам благоустройство 209 млн грн, на музей Днепропетровска 22 млн грн. Я не вижу необходимости, имея и так огромные кредиты, порядка 2 млрд грн, взять еще кредиты для того, чтобы эти кредиты переложить на следующий созыв. И взять 2 млрд, чтобы отдать 3 млрд грн», – сказав голова фракції «Громадская сила» Загід Краснов.

Нагадаємо, восени 2020 року місцеві вибори, на яких будуть оберати мерів та депутатів місцевих рад. 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: