Нова фірма продала департаменту міськради дезасобів майже на мільйон

19 червень 2020 о 16:30 - 1485

adminadmin


Нова фірма продала департаменту міськради дезасобів майже на мільйон

1 червня Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради уклав угоду з ТОВ «Торговий дім «Промтрейд» на закупівлю дезінфікуючих засобів на 864 тис грн. Угоду уклали напряму, без проведення конкурсу. 

Як зазначено в ProZorro, департаменту мають поставити дезінфікуючі засоби виробництв ТОВ «Био-Технологии»:

– Засіб дезінфікуючий «Люмакс-Хлор 1000» (219 полімерних флаконів по 1 кг – 342 грн за штуку з ПДВ);

– Засіб дезінфікуючий «Люмакс-Профі максі» (1900 полімерних флаконів по 1 л – 360 грн за штуку з ПДВ);

– Засіб дезінфікуючий «Амілокс Плюс» (209 полімерних флаконів по 1 л – 420 грн за штуку з ПДВ).

В суму договору входять й витрати на постачання дезінфікуючих засобів в більше 200 закладів освіти Дніпра.

А дещо раніше, в середині квітня 2020 року, Ємільчинська центральна райлікарня в Житомирській області закупила менший обсяг дезінфекційного засобу «Люмакс-Хлор 1000» (10 кг) по ціні 295 грн за 1 кг.

А «Люмакс-Профі максі» закупили по ціні 220 грн за 1 літр, також невеличку партію у 10 літрів. Закупили в підприємиці Олени Кузьменко, яка не є платником ПДВ. 

ТОВ «ТД «Промтрейд» з’явилося в середині лютого 2020 року. Його створювала Катерина Маслова. Вона також створювала ще один «торговий дім», але з назвою «Буд-інвест», директором та власником якого значиться Олександр Бабанов. Він, разом з ТОВ «Комунальник» записані власниками ТОВ «Бетаком-Д». 

ТОВ «Комунальник» пов’язували з братами Дубинськими. Зокрема, раніше співвласницями «Комунальника» були партнерки Володимира Дубинського Ксенія Шипуліна та Олена Чухно. 

ТОВ «Бетаком-Д» також було в структурі власності іншого підприємства, співвласницею якого є Ксенія Шипуліна, – ТОВ «АТЦ»

Наразі директором та власником ТОВ «ТД «Промтрейд» є Павло Курачевський. За трохи більше, ніж три місяці, «Промтрейд» уклало угод з бюджетними установами області на більше 10 млн грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: