Депутатка Дніпровської міськради звинуватила Філатова у сприянні сепаратизму

17 червень 2020 о 09:30 - 1617

adminadmin


Депутатка Дніпровської міськради звинуватила Філатова у сприянні сепаратизму

Позафракційна депутатка Дніпровської міської ради Анастасія Староскольцева звинуватила міського голову Бориса Філатова у пособництві сепаратистам.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Реванш сепаратистів в Дніпрі триває. Проросійські партії не шкодуючи сил, завойовують голоси виборців. У цьому їм, звичайно сильно допомагає мер Філатов, щедрою рукою даючи бюджетні гроші», – вважає Староскольцева.

На думку депутатки, сьогодні від кожного з містян залежить, чи вдасться у Дніпрі зупинити чергову хвилю «русской весны». Анастасія Староскольцева закликала громадян не підтримувати мера Дніпра, а зупинити реванш проросійських сил у нашому регіоні та недопустити обрання на другий термін «мера-хамелеон», який п’ять років розкрадав міський бюджет.

«Але якщо патріоти продовжать не помічати реванш, який вже у нас в місті, то все можливо. Якщо деякі активісти, з незрозумілих мені причин, будуть і далі підігравати меру, який підігрує сепаратистам, то від Форпосту може нічого і не залишитися. Розмахувати прапором і говорити гасла в мікрофон – справа не важка. Зупинити реванш проросійських сил в нашому рідному місті та недопустити мера-хамелеона до влади, і не дозволити їм всім разом розоряти Дніпро ще п’ять років – ось завдання для справжніх любителів нашої країни. Це моя точка зору», – написала Староскольцева.

Вона стверджує, що у мера Бориса Філатова є спільні інтереси з керівником обласного осередку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадієм Гуфманом, які спільно прагнуть керувати федералізованим Дніпром.

Раніше «Лица» повідомляли, що мер Дніпра Борис Філатов отримав 6 мільйонів гривень девідентів від підприємства «групи Корбана».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: