На Дніпропетровщині зменшилися обсяги капітальних вкладень в підприємства

10 червень 2020 о 17:33 - 1531

adminadmin


На Дніпропетровщині зменшилися обсяги капітальних вкладень в підприємства

За перші три місяці 2020 року в підприємства Дніпропетровської області вкладено 10 млрд грн капітальних інвестицій, що на 28% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Держстат.

За обсягами капітальних інвестицій в січні-березні поточного року Дніпропетровщину випереджає хіба що столиця, з 25 млрд грн. капітальних інвестицій. В Києв обсяги капітальних інвестицій також впали в першому кварталі.

Більше половини всіх капітальних інвестицій в Дніпропетровській області (5,5 млрд грн.) за перші три місяці року вкладені в промисловість. Зокрема, 2,5 млрд грн. – в добувну промисловість, майже 3 млрд грн. – в переробну.

Капітальні інвестиції – витрати на придбання або виготовлення (створення) матеріальних і нематеріальних необоротних активів.

До інвестицій у матеріальні активи належать інвестиції у житлові та нежитлові будівлі, інженерні споруди, машини, обладнання та інвентар, транспортні засоби, землю, довгострокові біологічні активи тваринництва та рослинництва, інші матеріальні активи.

До інвестицій у нематеріальні активи належать інвестиції у придбання або створення власними силами прав користування природними ресурсами та майном, програмного забезпечення та баз даних, прав на комерційні позначення, на об’єкти промислової власності, авторських і суміжних прав, патенти, ліцензії, концесії тощо.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: