У Дніпрі витратять третину мільярда на ремонт набережної

09 червень 2020 о 09:01 - 1478

adminadmin


У Дніпрі витратять третину мільярда на ремонт набережної

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради провів у травні 2020р. два тендери щодо ремонту вулиці Набережної Перемоги на загальну суму 352 мільйони гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Перемогли компанії «Автомагістраль 2016» та «СМД-Інвест».

«Автомагістраль 2016» за 240 мільйонів гривень відремонтує ділянку між від буд. 102-Б до буд. 68/1 та від буд. 50 до буд. 1-А. Підряднику необхідно облаштувати променад, велодоріжки, тротуари та газони, встановити модульні туалети, освітлення, поливальну систему, лави та урни.

«СМД-Інвест» за 112 мільйонів гривень встановить тротуари, доріжки, майданчики, фонтан, відеоспостереження, дитячий атракціон на ділянці від Мерефо-Херсонського моста до вулиці Космічної.

При цьому «Автомагістраль 2016» та «СМД-Інвест» закуповують будівельні матеріали як мінімум у півтора рази дорожче за їхню ринкову вартість. Зокрема, у півтора рази дорожче підрядники збираються закупити асфальтобетон, природний рядовий пісок та гальку, а ґрунтосуміш – майже у шість разів дорожче.

«Автомагістраль 2016» належить Олегу Логвиненку, Юрію Остапенку, Володимиру Півню і Махмуду Бєсаєву. Переможець орендує частину техніки в криворізької фірми «Буд Регіон» Олексія Буріка, який у 2010-2013 роках працював у Департаменті ЖКГ та будівництва, дійшовши до посади директора та заступника голови ДніпроОДА. Зараз у ЗМІ він згадується як позаштатний радник мера Дніпра Бориса Філатова.

Новомосковський «СМД-Інвест» належить дніпровцю Дмитру Демченку. У 2015 р. той був членом дільничної виборчої комісії від кандидата Філатова. Поліція вважає, що службовці Дніпровської міськради у змові з «СМД-Інвест» та низкою інших компаній впровадили протиправну схему з розкрадання та привласнення бюджетних коштів при капремонті елементів благоустрою Набережної Перемоги.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: