Обрали голову Дніпропетровського осередку партії «Слуга Народу»

05 червень 2020 о 16:27 - 1661

adminadmin


Обрали голову Дніпропетровського осередку партії «Слуга Народу»

Дніпропетровську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат України Кісєль Юрій Григорович – голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба партії.

Рішення про призначення ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

За результатами позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, Юрія Кісєля було обрано народним депутатом України дев’ятого скликання. Він обіймає посаду заступника голови депутатської фракції партії «Слуга Народу» та є головою Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури. Також входить до складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією та Республікою Вірменія.

«Місцеві вибори потрібні, аби наша команда змогла повністю виконати все, що ми обіцяли, коли йшли до Верховної Ради. Місцева влада в межах децентралізації отримає нарешті достатні повноваження, аби створити комфортні умови для життя, а громадяни зможуть реально впливати на рішення влади. Перезавантаження управління на рівні областей, міст, ОТГ – це те, що сьогодні потрібно Україні, і що дозволить повною мірою провести реформи, яких давно чекають люди», – зазначає пан Кісєль.

Членами ради Дніпропетровської обласної партійної організації стали Максим Бужанський, Денис Герман, Ольга Горулько, Роман Каптєлов, Сергій Демченко та Юрій Корявченков.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

Юрій Кісєль народився 28 лютого 1963 року в місті Кривий Ріг Дніпровської області. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут (зараз – Криворізький національний університет), отримавши спеціальність промислове та цивільне будівництво.

Працював начальником виробничих цехів «Кривбасбудіндустрія».

Директор ТОВ «Растро», яке займається виробництвом бетону, та співвласник будівельної компанії ТОВ «Біант».

На виборах в Раду у 2019 році займав 43 місце у виборчому списку партії «Слуга народу».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: