Начальниця відділу Держекоінспекції «погоріла» на приписі приватному підприємцю

29 травня 2020 о 15:54 - 1334

adminadmin


Начальниця відділу Держекоінспекції «погоріла» на приписі приватному підприємцю

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальниці одного із відділів Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області. Посадовиця обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Про це повідомила пресслужба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

«Слідством встановлено, що у вересні 2019 року начальниця одного із відділів винесла припис приватному підприємцю про виявлення порушень природоохоронного законодавства та запропонувала «вирішити дане питання» за 20 тисяч гривень.

За хабар жінка обіцяла вплинути на посадових осіб Держекоінспекції у Дніпропетровської області та не позбавляти можливості займатися господарською діяльністю», – йдеться в повідомленні.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Дніпропетровської області. Оперативний супровід – Управління  стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області ДСР Нацполіції.

У разі доведення вини, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: