У Дніпрі райкомунгосп віддає мільйони фірмам зі сфери впливу свого начальника

23 травня 2020 о 14:07 - 620

adminadmin


Чечелівський райкомунгосп Дніпра уклав поза конкурсом угоди на майже мільйон гривень з ТОВ «Фенікс-1», яке створював діючий начальник райкомунгоспу та яке на момент укладання угод очолював партнер начальника райкомунгоспу по громадській організації. А з жовтня 2019-го замість «Фенікс-1» угоди райкомунгосп почало укладати з ТОВ «Фінагрострой», яке свого часу допомогло «феніксу» на тендері.

Про це пише buroua.com.

З жовтня 2016 року відділом комунального господарства Чечелівської райради керує Гнат Єрохін. У своїй податковій декларації за 2019 рік Єрохін вказав, що виступає керівником громадської організації «Міцне суспільство».

Співзасновником громадської організації, крім Єрохіна, виступає Богдан Вольховський. До жовтня 2019 року Вольховський був засновником і керівником ТОВ «Фенікс-1», яке у 2004 році створив сам Гнат Єрохін. Тоді воно називалося «РСД Ігнат».

З січня 2018 року по травень 2019 року Чечелівський райкомунгосп на чолі з Єрохіним уклав зі створеним ним же і очолюваним його партнером по громадській організації підприємством «Фенікс-1» п’ять прямих договорів на прибирання території, прибирання снігу і ліквідацію сміттєзвалищ на загальну суму 950 тисяч гривень. Вартість кожного договору склала зручні дотендерні 190 тисяч гривень.

У жовтні 2019 року «Фенікс-1», чиїм власником став дехто Олексій Кібець з Дніпра, на посту лідера комунгоспу де-юре змінило те саме ТОВ «Фінагрострой».

У період з квітня 2019 року по травень 2020 року відділ комунального господарства Чечелівське райради Дніпра уклав з ТОВ «Фінагрострой» 20 договорів на виконання послуг і поставку товарів на загальну суму 3,2 млн грн. Йдеться про закупівлю лавочок, дерев’яних огорож і обладнання для дитячих майданчиків, а також наданні послуг з дератизації, підмітання вулиць, ліквідації стихійних звалищ, обрізку дерев, прибирання снігу і ремонті меморіалу, розташованого на території району.

Вартість кожного з двадцяти договорів не дотягувала до 200 тисяч гривень, що, відповідно до Закону України «Про державні закупівлі», давало райкомунгоспу право самостійно обирати підрядника, обходячи процедуру відкритих торгів.

Однак за фактом «Фінагрострой» і «Фенікс-1» – фірми, одна одному не чужі. Так, на проведений влітку 2019 року комунальним підприємством «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровського міськради тендер (єдиний, в якому «Фенікс-1» брало участь) на надання послуг з покосу трави ТОВ «Фенікс-1» подало копію договору про виконання аналогічних послуг на замовлення компанії «Фінагрострой», а також відгук «Фінагрострой» про якісно виконані «Фенікс-1» роботи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: