Як дніпряни можуть оплатити доставку газу

13 травня 2020 о 11:43 - 2150

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Як дніпряни можуть оплатити доставку газу

АТ “Дніпрогаз” наголошує, що оплату за послуги з доставки природного газу мешканці Дніпра та Дніпровского району можуть здійснити за наступними реквізитами:

Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”
ЄДРПОУ 20262860
р/р IBAN: UA723006470000000002600108420 у АБ “Кліринговий Дім”

У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

“Звичайно, ми розуміємо, що ситуація в країні непроста, і що є категорія громадян, які залишаються без роботи та без заробітної плати. Однак маємо наголосити, що Урядом не приймалось рішень щодо відміни оплати за комунальні послуги. Водночас ми підтримуємо рішення про призупинення нарахувань штрафних санкцій за прострочення оплати за доставку газу і закликаємо наших клієнтів по можливості платити за надані послуги через онлайн сервіси та не накопичувати борги. Також під час карантину компанією запроваджено мораторій на відключення споживачів від системи газопостачання. Виключення становлять аварійні ситуації та несанкціоноване втручання у газові мережі”, – зазначають у “Дніпрогазі”.

Послуги з доставки газу необхідно сплачувати в поточному місяці до 20 числа. Так як в деяких містах і областях розмір плати за доставку газу буде меншим за комісію банку, то споживачеві буде вигідніше сплатити за кілька місяців одразу.

Для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн-сервісів:

«особистий кабінет» на сайті 104.ua
http://bit.ly/cabinet104
мобільний додаток 104Mobile для Android
http://bit.ly/104Android
мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
http://bit.ly/104iPhone
чат-боти «7104ua» у Viber та Telegram
http://bit.ly/7104uaViber

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: