Справа посадовців Чумаківської ОТГ – пішла в суд

22 квітня 2020 о 09:01 - 1653

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Справа посадовців Чумаківської ОТГ – пішла в суд

На Дніпропетровщині постануть перед судом п’ятеро членів злочинної організації за заволодіння майже мільйоном гривень бюджетних коштів.

Про це повідомляє пресслужба облпрокуратури.

«Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно п’ятьох мешканців області за створення злочинної організації; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців; легалізацію (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом; службове підроблення; підроблення офіційних документів, печаток, їх використання (ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.5 ст.191, ч.2 ст.28, ч.2 ст.205-1, ч.4 ст.28, ч.3 ст.209, ч.1 ст.366, чч. 1, 3, 4 ст.358 КК України)», – йдеться в повідомленні.

За версією слідства, голова однієї з сільських рад, зловживаючи службовим становищем, створила злочинну організацію, до складу якої увійшли її заступник, головний бухгалтер та секретар сільради, а керував зять (який в органі місцевого самоврядування жодної посади не займав).

З листопада 2018 по серпень 2019 року вказані посадовці укладали з підконтрольною ним особою договори про проведення робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації, які фактично не виконувалися.

Нагадаємо, як писали «Лица», під розслідування облпрокуратури потрапили оборудки посадових осіб Чумаківської сільської ради Дніпровського району.        

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: