Особистий прийом громадян розпочався у ЦНАПах області

14 квітня 2020 о 07:51 - 1295

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Особистий прийом громадян розпочався у ЦНАПах області

З початку карантину деякі ЦНАПи області тимчасово працювали дистанційно. Після внесення змін до постанови Кабміну центри відновили особистий прийом громадян, хоча працюють в обмеженому режимі та надають послуги згідно з переліком.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

«Уряд визначив перелік послуг, які ЦНАПи продовжують надавати під час карантину. Це 19 невідкладних сервісів. Приміром, оформлення паспорта, субсидії чи іншої соціальної допомоги, реєстрація місця проживання. Такий перелік може бути і розширений. Відповідне рішення має прийняти місцева влада, – каже заступниця директора департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко. – Проте закликаємо мешканців області: не ходіть до держустанов без гострої потреби. Якщо є можливість, дочекайтеся закінчення карантину. Крім того, проконсультуватися з адміністратором ЦНАПу можна телефоном, електронною поштою або відправити повідомлення у месенджер. Запит залишити у поштовій скриньці, а документи – надіслати на e-mail або кур’єром».

На сьогодні особистий прийом громадян відбувається майже у всіх центрах адмінпослуг області. Виняток – ЦНАП Сурсько-Литовської ОТГ. Він продовжив роботу дистанційно. Також тимчасово не працюють дві філії у Кам’янському. Клієнти можуть звернутися до головного офісу місцевого ЦНАПу.

Решта офісів працюють у звичайному режимі, проте з огляду на карантин. Приміщення ЦНАПів за графіком дезінфікують і провітрюють. Всередину пускають обмежену кількість клієнтів – по одному відвідувачу на одного адміністратора. Скоротили і години прийому.

«Дізнатися про діючі на сьогодні сервіси у кожній конкретній установі можна телефоном або скориставшись електронною поштою», – сказала Олена Лічманенко.

Номери телефонів та електронні адреси можна дізнатися на офіційних сайтах центрів або просто з листівок, розміщених на вхідних дверях.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: