1-місячна фірма продала дніпровським комунальникам 2.479 годин консультацій

13 квітня 2020 о 10:21 - 2193

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


1-місячна фірма продала дніпровським комунальникам 2.479 годин консультацій

23 березня 2020 року комунальні підприємства (КП) «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» (УРЕА) і «Парк культури та відпочинку «Придніпровський» Дніпровського міськради уклали прямі договори (без конкурсу) з ТОВ «Укр Консалтинг Груп» на надання консультаційних послуг. Їх працівники, нібито, будуть слухати лекції.

Про це пише Buroua.com.

ТОВ «Укр Консалтинг Груп» зареєстроване 27 лютого 2020 р.

Як пишуть журналісти, необхідність закупівлі послуг обумовлена внесенням змін до Закону України «Про державні закупівлі», які вступлять в силу вже 19 квітня цього року. Разом з тим, такі зміни навряд чи вимагають аж такої тривалості пояснень.

02 квітня договір з «Укр Консалтинг Груп» підписало (без конкурсу) договір на консультаційні послуги щодо супроводу закупівлі згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» ще з КП «Зооконтроль» Дніпровської міськради.

Загальна сума договорів – 590.960,41 гривень.

Для довідки: в середньому, у календарному місяці тривалість робочого часу (годин) при стандартному тижні – 168.

Засновником «Укр Консалтинг Груп» виступає Нескоромний Вячеслав Юрійович, директором – Стьопченко Владислав Русланович.

«Звідки комунальники дізналися про компанії-дитинку, враховуючи, що фірма ніде себе не рекламує, незрозуміло. У тендерах «Укр Консалтинг Груп» участі не брала, інших бюджетних підрядів не отримувала», – пише Buroua.com.

У 2018 році Dengi.informator.ua написали про конфуз, що відбувся з ФОП Стьопченко Владиславом Руслановичем.

Підряд був на викошування комбінованих газонів ручними газонокосарками з бензиновим двигуном та знесення порослі дерев за 189.999 грн у Кирилівському парку (колишня назва – парк ім. Кірова). Однак замість трави та кущів, були спиляні десятки здорових дерев діаметром 60-80 см.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: