«Дніпрогаз» надав допомогу медикам міста

26 березня 2020 о 16:58 - 1250

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Дніпрогаз» надав допомогу медикам міста

Розуміючи серйозність нинішньої ситуації, АТ “Дніпрогаз” було прийнято рішення про надання благодійної допомоги працівникам Дніпровської міської клінічної лікарні № 21. Саме цей заклад було повністю перепрофільовано в інфекційний для боротьби з коронавірусом та своєчасного надання допомоги хворим. Загальна сума наданої допомоги складає близько 500 тис грн.  

З метою забезпечення повноцінної роботи медиків спеціалісти АТ “Дніпрогаз” 26 березня передали першу партію дезінфікуючих засобів загальною кількістю 600 упаковок, а вже наступного тижня до лікарні надійде близько 1,5 тони дезинфікуючого розчину. Такого обсягу вистачить для забезпечення роботи закладу впродовж двох наступних місяців. Доцільність придбання засобів була узгоджена з департаментом охорони здоров’я м. Дніпра.

У період загальнодержавного карантину АТ «Дніпрогаз» закликає свідомий бізнес також приєднатись до надання посильної допомоги медичним закладам регіону та медичним робітникам, які щодня працюють на благо наших громадян.

Довідка:
Основною сферою діяльності АТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз – ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. АТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: