“Дніпрогаз” запровадив експрес-реєстрацію клієнтів на сайті 104.ua

25 березня 2020 о 12:10 - 1351

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


“Дніпрогаз” запровадив експрес-реєстрацію клієнтів на сайті 104.ua

Аби скористатися онлайн-сервісами, достатньо зателефонувати з мобільного до Контакт-центру компанії за номерами 056-78-78-104 або 067-62-63-104, і Ваш “особистий кабінет” буде створений автоматично.

«Усі ми розуміємо, що загальнодержавний карантин обмежує пересування мешканців міста, але це не привід для обмеження у користуванні онлайн-сервісами. У зв’язку з нинішньою ситуацією ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до дистанційних газових сервісів», – говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ “Дніпрогаз” Марина Коваленко.

Для автоматичної реєстрації “особистого кабінету” на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до Контакт-центру “Дніпрогазу” і назвати свій особовий рахунок. Після цього “особистий кабінет” буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За допомогою дистанційного газового сервісу клієнти компанії можуть гарантовано передати показання лічильника, безпечно та просто сплатити за газ та його доставку, першими завантажити рахунки, відслідковувати власні обсяги спожитого газу, контролювати витрати, а головне – отримати відповіді на газові питання онлайн.

Мешканці Дніпра та Дніпровського району продовжують досить активно долучатись до дистанційного онлайн-сервісу. Вже 173 тис. дніпрян користуються “особистим кабінетом” на сайті 104.ua, що складає близько 45% від загальної кількості клієнтів АТ “Дніпрогаз”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: