Які дороги державного значення збудують або відремонтують у 2020

16 березня 2020 о 11:16 - 1464

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Які дороги державного значення збудують або відремонтують у 2020

У 2020 році на Дніпропетровщині збудують та відремонтують понад 130 км доріг державного значення. На це в держбюджеті передбачили 6,5 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

«Будівництво траси Дніпро-Решетилівка – найбільший в Україні дорожній проєкт. Перед Укравтодором стоїть задача – завершити будівництво цьогоріч. Облдержадміністрація сприятиме роботі обласного САДу у виділенні землі для реалізації цього плану. Маємо докласти усіх зусиль, щоб дорогу на Київ збудували максимально швидко», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Вперше в Україні, цю трасу будуватимуть за новою технологією – використовуючи шлаки.

«Це безпрецедентний для всієї держави приклад, який матиме додатковий екологічний ефект – адже шлаки не будуть лишатися на відвалах, а використовуватимуться у дорожніх роботах», – додав Олександр Бондаренко.

Крім того, збудують майже 24 км траси Дніпро-Царичанка-Кобиляки-Решетилівка, 3,8 км другої черги Південного обходу Дніпра. Відремонтують понад 58 км дороги Дніпро-Миколаїв, 25 км Нікопольської траси, 23,4 км автошляху Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя.

«Перед Службою автомобільних доріг стоять амбітні плани, які визначив Президент України. Порівняно з попередніми роками, цьогоріч маємо більш широке фінансування для втілення усіх задумів. Державний пріоритет – будівництво траси, яка поєднає Дніпропетровську та Полтавську області з Київською. На більшості напрямків вже працює техніка», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Дмитро Чумаченко.

Загалом в Україні – 48 тис. км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тис. км – на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: