Прокурор Мельниченко Ірина Вадимівна – знайшлась!

15 березня 2020 о 11:02 - 3054

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Прокурор Мельниченко Ірина Вадимівна – знайшлась!

Хочу поділитись радісною вістю – сталося диво: знайшлась прокурор Апостолівського відділу прокуратури Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Мельниченко Ірина Вадимівна.

Ця радісна новина обумовлена тим, що Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області встановив в 2019 році, що такої особи як прокурор Мельниченко Ірина Вадимівна не існує – в зв’язку з тим, що вона не прописана в Україні.

Адресно-довідкове бюро МВС України направило в суд, у відповідь на запит судді Орджонікідзевського міськсуду Гукової Р.М., довідку про відсутність реєстрації Мельниченко Інни Вадимівни в Україні з 16.09.2016 року. Довідка ця зареєстрована канцелярією суду за вхідним №5994 від 02.11.2018 року і знаходиться в справі №171/1655/18 (аркуш справи №106) за позовом Ляховенко Олександра Вікторовича до Апостолівського районного суду Дніпропетровської області, Семенової Наталії Миронівни як судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області, Хоруженко Наталії Вікторівни як голови Апостолівського районного суду Дніпропетровської області, Шпоньки Микити Володимировича як начальника Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області, Мельниченко Ірини Вадимівни як прокурора Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області, Фалько Катерини Вікторівни як слідчої СВ Апостолівського ВП Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОЛІГА», Головного управління державної казначейської служби України в Дніпропетровській області про стягнення відшкодування завданих збитків 715.975,00 грн. гривень (сімсот п’ятнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять) гривень та моральної шкоди в сумі 1.000.000,00 (один мільйон) гривень.

 

Копія стор. 106 справи №171/1655/18

 

Але, за моєю інформацією, прокурор Мельниченко Ірина Вадимівна нібито працює в прокуратурі Дніпропетровської області разом з своїм чоловіком – керівником прокуратури Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Шпонькою Микитою Володимировичем.

Раніше при розгляду справи в суді першої інстанції було встановлено, що Мельниченко Ірина Вадимівна як прокурор Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області разом з Фалько Катериною Вікторівною як слідчої СВ Апостолівського ВП Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області разом із своїми знайомими з Товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОЛІГА» здійснили рейдерський захват врожаю у голови Селянського Фермерського Господарства «Дар’я» Ляховенко О.В. – зерна, яке знаходилося на полі площею 34,7 га.

При цьому це зерно було забрано та реалізовано саме прокурором Мельниченко Іриною Вадимівною без переваження – з метою заниження його вартості в 20 раз.

Таким чином у голови Селянського Фермерського Господарства «Дар’я» Ляховенко О.В. прокурор Мельниченко Ірина «віджала» приблизно 60 тон зерна (приблизно, тому що під прикриттям озброєних автоматами працівників Апостолівського відділу поліції зерно з площі 34,7 га було забрано без будь-якого переваження) і при цьому були завдані збитки на суму 715.975,00 грн. (сімсот п’ятнадцять тисяч дев’ятсот сімдесят п’ять) гривень.

А потім сталося диво.

Прокурор Мельниченко Ірина Вадимівна пішла на підвищення в Криворізьку місцеву прокуратуру №2 і на кошти, «віджаті» шляхом рейдерського захвату зерна СФГ «Дар’я», придбала за 246.000 грн позашляховик «Нісан Жук» державний номер АЕ0171КН, яким спокійно курсує від одного офісу Криворізької місцевої прокуратури №2, що знаходиться в одній будівлі з Жовтневим районним судом м.Кривого Року за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Невська, 3 – до іншого офісу Криворізької місцевої прокуратури №2, що знаходиться за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд.148а, в одній будівлі з фінансовим управлінням Криворізької РДА:

 

 

Майно СФГ «Дар’я» – зерно, яке знаходилося на полі площею 34,7 га і було забрано та реалізовано без переваження з метою заниження вартості його ціни в 20 раз особисто Мельниченко Іриною Вадимівною, що на час реалізації зерна була прокурором Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області (при цьому, як встановив суд першої інстанції, вона на час дії нею як прокурором що здійснювала продаж зерна без переваження в Україні не проживала),

По даному факту – за зловживання службовим становищем – проти прокурора Мельниченко І.В. порушене кримінальне провадження згідно ухвали слідчого судді Нікопольського міськрайонного суду в справі №182/5388/18, що не завадило Прокуратурі Дніпропетровської області призначити не прописану в України Мельниченко І.В. на посаду прокурора Криворізької місцевої прокуратури №2.

Де та, «здійснюючі процесуальне керівництво», продовжує набивати собі кармани за рахунок законослухняних громадян, які в силу законослухняності не можуть робити супротив хапузі – прокурору Мельниченко І.В., за якою стоїть весь репресивний апарат.

З повагою,
адвокат Кононенко О.В.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: