Зміни клімату на Дніпропетровщині вплинули на строк початку заборони вилову риби

11 березня 2020 о 13:59 - 2613

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Зміни клімату на Дніпропетровщині вплинули на строк початку заборони вилову риби

Під час розширеного засідання за участю представників Держрибагенства, патрульної поліції, Держекоінспекції, громадських організацій було вирішено, у зв’язку зі змінами клімату, почати період заборони вилову риби дещо раніше за попередні роки.

Про це повідомила пресслужба Дніпровської обласної ради.

Це щорічна практика, коли обмеження впроваджуються під час нересту риби. Цього року – заборона триватиме з 25 березня по 9 червня. Головна мета – поновлення та збереження популяції різних видів риб та біоресурсів. Такі обмеження стосуються всіх водойм і річок, з 1 квітня – і Каховського водосховища.

«Наразі облрадою розроблена чітка система взаємодії правоохоронних органів. Такий підхід приніс значні результати минулого року, був визнаним кращим і запропонованим до введення в інших регіонах країни», – йдеться також в повідомленні.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3.400-6.800 грн або позбавлення волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: