Зі Стратегіями розвитку громади залучають на 15% більше інвестицій

11 березня 2020 о 11:15 - 1533

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Зі Стратегіями розвитку громади залучають на 15% більше інвестицій

Вже в десяти громадах області з’явилися Стратегії розвитку на 2021-2027 роки. Ще у двох розробка довгострокових планів– на фініші.

«Такі стратегії вкрай необхідні для найбільш широкого залучення інвестицій у розвиток територій», – передає пресслужба ДныпроОДА з посиланням на департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

Так, у стратегічних планах Межівської ОТГ – 68 проєктів. Серед них – зведення сонячної електростанції потужністю 10 МВт. Вітчизняний інвестор виділив на це 6,5 млн євро.

«Для потенційних інвесторів запустили інтернет-портал, на якому розмістили інформацію про ресурси та можливості громади, – сказав голова Межівської ОТГ Володимир Зражевський. – У наших планах – відновити і роботу місцевого молокопереробного заводу. А ще – реконструювати елеватор, аби аграрії мали змогу накопичувати та якісно зберігати зерно. Тоді сільгоспкультури можна буде продавати значно дорожче, завдяки опту та сезонним коливанням ціни. А значить, до бюджету громади потраплятиме більше коштів».

«Такі Стратегії розвитку громади розробляють за підтримки Програми ULEAD з Європою. У своїх довгострокових планах вони окреслюють проєкти, які прагнуть втілити протягом найближчих років, – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Як свідчать експерти Програми ULEAD з Європою, зі Стратегіями громади залучають на 15% більше інвестицій. А отже, отримують більш потужний імпульс для власного розвитку».

Нині на Дніпропетровщині – 84 територіальні громади.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: