Підприємці можуть отримати доступні кредити в 4-х банках

05 лютого 2020 о 08:10 - 2480

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Підприємці можуть отримати доступні кредити в 4-х банках

Підприємці Дніпропетровщини мають можливість взяти позику на стартап, розвиток власної справи, модернізацію обладнання або розширення бізнесу під низьку ставку – від 5 до 9%.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА з посиланням на інформацію департаменту економічного розвитку ОДА.

Для отримання кредиту підприємець має оформити заявку в банку – в самій установі або онлайн. Позичальником може бути і юридична, і фізична особа. Наразі до державної програми «Доступні кредити» долучилися чотири державні установи: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

Банк-учасник перевіряє кредитну історію позичальника, його відповідність критеріям програми. Після приймає рішення, чи надавати кредит конкретному заявнику.

Якщо у підприємця при оформленні кредиту не вистачає застави, часткові гарантії надасть держава. Також він матиме можливість за необхідності пройти безкоштовне навчання, аби скласти якісний бізнес-план для отримання кредиту.

За взятий у банку кредит підприємці сплачуватимуть лише від 5 до 9% від суми позики. Решту відсотка покриватиме держава. Розмір компенсації залежатиме від виручки та кількості новостворених робочих місць.

«Державна програма «Доступні кредити» спрямована на розвиток в Україні приватного підприємництва, створення нових робочих місць. А ще вона має сприяти поверненню з-за кордону трудових мігрантів, – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Перший пільговий кредит на 1,5 млн грн вже отримав вінницький бізнесмен. Загалом на сьогодні на участь у програмі подали заявки 17 тис. підприємців».

Загалом на реалізацію програми «Доступні кредити» у 2020-му в державному бюджеті передбачили 2 млрд грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: