Які автотраси на Дніпропетровщині будуть відремонтовані цьогоріч

03 лютого 2020 о 12:54 - 2156

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Які автотраси на Дніпропетровщині будуть відремонтовані цьогоріч

У 2020 році будуть відремонтовані траси Дніпро-Миколаїв, Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя та Дніпро-Нікополь.

Крім того, будівництво дороги Дніпро-Решетилівка визначили головним інфраструктурним проєктом на 2020 рік в Україні.

Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині, як і у всій Україні, розгорнуться рекордні за масштабами дорожні роботи. Ремонтуватимемо дороги всередині міст та сіл, ті, що з’єднують населені пункти, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – У фокусі уваги – і траси області. В Уряді наголошують: головний інфраструктурний пріоритет держави-2020 – будівництво магістралі Дніпро-Решетилівка».

Решетилівська траса напряму з’єднає Дніпро з Києвом – в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів. На її виділили 2 млрд грн держкоштів. Роботи стартують, тільки-но дозволить погода.

Загальна протяжність нової магістралі на території Дніпропетровської області – понад 50 км. За два роки будівництва вже зробили 19,4 км покриття загальною товщиною 65 см. У планах на цей рік – звести ще 17 км.

«Також цьогоріч ремонтуватимемо траси Дніпро-Миколаїв, Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, Дніпро-Нікополь, продовжимо будівництво об’їзної Дніпра», – сказав заступник начальника Служби автодоріг у Дніпропетровській області Сергій Кочан.

Загалом у 2020 р. в Україні на ремонт доріг державного значення залучать безпрецедентний бюджет – 86,5 млрд грн. Планують капітально відремонтувати та збудувати 6 тис. км магістралей.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: