Безпеку у закладах освіти Дніпра пильнують дві інстанції

27 січня 2020 о 09:55 - 1310

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Безпеку у закладах освіти Дніпра пильнують дві інстанції

У Дніпрі проводиться системна робота з удосконалення пожежної безпеки у школах і дитсадках.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Так, у 2019 році у 26 закладах було встановлено протипожежну сигналізацію. У 2020-му планується встановити ще у 17-ти. Усі заклади освіти на 100 % забезпечені вогнегасниками, – повідомив начальник відділу з питань пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна школа» ДМР Єгор Худий», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Насправді, зазначене КП називається «Безпечна та інноваційна освіта» Дніпровської міської ради (код 19139858).

Наразі це КП закуповує:

* за 8.000.000 грн – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів»;
* за 1.876.160 грн – «Послуги доступу до мережі Інтернет»;
* за 30.000 грн – «Послуги з розробки, впровадження та підтримки системи на базі ПЗ Акцент 7.40».

Всього з березня 2018-го це КП опублікувало в Prozorro інформацію про успішно здійснені закупівлі, конкурентні та неконкурентні, на загальну суму 100.165.739 грн. З них пожежного, рятувального та захисного обладнання – на 1.727.645 грн.

Як повідомляє прес-служба мерії, КП також займається у міських закладах освіти доопрацюванням документації, планів евакуації, встановленням відповідні покажчиків та знаків безпеки, звільненням шляхів евакуації від сторонніх предметів тощо.

«У школах міста навчається понад 100 тисяч дітей, у дитячих садочках – близько 34 тисяч. Ми розуміємо, наскільки важливо організувати безпечне перебування дітей у закладах освіти.

Саме тому зараз проводиться додаткова роз’яснювальна робота та тренування з евакуації. Комісія департаменту оглядає стан аварійних виходів, перевіряє виконання складених школами планів роботи з дітьми.

Уже повністю перевірено заклади освіти Самарського району, більше половини закладів Амур-Нижньодніпровського, Індустріального та Соборного районів міста. Такі інспекції триватимуть до середини лютого», – сказала виконувачка обов’язків начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.

Співробітники державної служби з надзвичайних ситуацій, за її словами, також свої перевірки проводять, але за окремим планом.

Наприклад, 24 січня співробітники ДСНС перевірили забезпечення пожежної безпеки у СЗШ № 26.

За словами провідного інспектора відділу запобігання НС міського управління ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Івана Коваля, там виявили лише два порушення, але на їхнє усунення потрібні значні кошти.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: