Неправда Бориса Філатова про кількість мостобудівних компаній в Україні

30 серпня 2019 о 09:30 - 2694

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Неправда Бориса Філатова про кількість мостобудівних компаній в Україні

«Фактически, у нас в стране одна мостостроительная компания. Она одна! Других компаний нет. Есть, которые занимаются, а профессиональная одна», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов у черговому випуску програми «Відверта розмова з мером», бідкаючись про складнощі, які не дають добудувати славнозвісний дніпровський міст.

Підрядною організацією, яку було обрано для завершення робіт з капітального ремонту автодорожнього моста № 2 у м. Дніпрі стало ТОВ Підприємство «Маст-Буд». Та чи дійсно в Україні тільки одна професійна мостобудівна компанія?

ТЕЗА: «Фактически, у нас в стране одна мостостроительная компания. Она одна! Других компаний нет. Есть, которые занимаются, а профессиональная одна»

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА З ОЗНАКАМИ МАНІПУЛЯЦІЇ

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Насправді в Україні не одна компанія, яка пропонує послуги з будівництва та реконструкції мостів. Наприклад, компанія ТОВ  «Будівельна компанія Адамант». Ось так окреслені можливості «Адаманту»:

«ТОВ Будівельна компанія Адамант» довгі роки спеціалізується на будівництві і реконструкції автодорожніх, залізничних та пішохідних мостів, доріг, а також інших інженерних споруд, зведення об’єктів промисловогота цивільного призначення, надання сервісних послуг по ремонту та утриманню автомобільних доріг і мостів», йдеться на сайті компанії.

Серед об’єктів, будівництво яких здійснювала ця компанія є і мости і кільцеві розв’язки, що за рівнем складності не поступаються, а часто і перевершують міст №2 в Дніпрі.

Крім того, існує ПрАТ  «Мостобудівне управління-3», ТОВ  «Укртрансміст», ТОВ  «Сумимостобуд»ТОВ «МСУ-2» та інші структури. Всі вони займалися ремонтами мостів. Та чому ці компанії віднесено мером Дніпра до «непрофесійних», якщо вже виконували роботи з реконструкції мостів?

Якщо слідувати логіці Бориса Філатова про те, що в країні є фактично одна компанія, яка професійнозаймається будівництвом мостів, то чому на тендер по капітальному ремонту автодорожнього моста № 2 у Дніпрі була допущена  «непрофесійна» компанія  «Мостстройком»? У правоохоронців є підозри, що вона виконувала роль підставної компанії, для перемоги саме  «Маст-Буду».

Прокуратура звинувачує службовців Дніпровської міськради у змові з фірмами  «Мостстройком» та  «Маст-Буд» (обидві фірми брали участь у тендері на капітальний ремонт автодорожнього моста № 2 у Дніпрі) і ДФС України у привласненні бюджетних коштів під час капремонту автодорожнього моста №2 через р. Дніпро в місті Дніпро. На думку слідства, посадовці міськради отримують «відкат» 30-35% за лобіювання інтересів цихкомпаній.

Антон Філіппов

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: