Юля пообіцяла діставати «банду регіонів» хоч з-під землі

24 травня 2012 о 10:29 - 1976

У відповідь на  ініціативу “партії регіонів” фактично ввести другу державну мову — російську — відповідний законопроект буде розглядатися в парламенті на цьому тижні, лідер опозиції Юлія Тимошенко заявила, що не дасть цього зробити!

«Чуєте, я тут, за гратами, не дам вам глумитися над Україною!» — заявила Тимошенко.

«Я хочу, щоб ви всі знали, що знущатися над мовою, над основними принципами націоутворення набагато небезпечніше, ніж знущатися над Тимошенко. І де б ви не були, що б ви не робили – я обов’язково дістану вас і обов’язково змушу відповідати перед законом і перед країною за те, що ви робите зараз», — додала вона.

На її думку, запровадження другої державної мови – «це не просто передвиборча ініціатива Партії регіонів», а «злочин проти України, проти нації, проти історії і проти народу».

Про це йдеться у її заяві в харківської лікарні, де вона перебуває на лікуванні.

«Сьогодні партія влади на чолі з Януковичем планує розглянути абсолютно авантюрний та безвідповідальний законопроект про запровадження двомовності в Україні. Це якраз той випадок, коли, як кажуть, їх ніхто не тягнув за язик – вони самі себе витягли», — написала Тимошенко.

На її думку, двомовність в Україні уже введена –«це мова фені, мова криміналу, мова корупції і тіньової економіки».

"Я давно казала: якщо у вас є проблема з мовами, якщо у вас є проблеми з двомовністю – вивчіть українську", – зазначила Тимошенко.

Поділитися: