До «Молодого Шевченка» прийшла молодь з птахами надії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 травня 2012 о 15:34 - 2188

В чергову річницю перепоховання Великого Кобзаря, в Дніпропетровську біля його пам’ятника «Молодий Шевченко», члени Дніпропетровського обласного осередку громадської організації «Батьківщина Молода» запустили в небо білих голубок – «символ нашої віри та надії». Це стало кульмінацією акції по вшануванню Тараса Шевченка в обласному центрі.

В акції по вшануванню пам’яті Тараса Григоровича, яка організована осередком «Батьківщини Молодої», взяли участь близько 100 людей: представники об’єднаної опозиції, — обласних та міських організацій партій «Батьківщина», «Фронт Змін», члени громадських організацій; небайдужі дніпропетровці.

Настрій присутніх був бойовим. Зокрема голова обласного осередку «Просвіта» Сергій Довгаль зазначив, що в Україні, як і в часи Тараса, встановлено владу окупантів «і цьому треба покласти край»

«На чолі СБУ та Збройних Сил України  опинилися люди, які нещодавно були громадянами Росії, і очевидно служать її інтересам. Тож попереду  нас чекає боротьба не тільки за волю наших лідерів, що караються в тюрмах, але і за волю України», – заявив просвітянин.

А член «Батьківщини Молодої» Денис Суханов закликав дніпропетровців не боятися «банди регіонів» і процитував слова з «Заповіту» Кобзаря:

Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте

Поділитися: