Малий та середній бізнес Дніпропетровщини вчиться просувати себе в ЄС

25 квітня 2019 о 11:48 - 12178
Малий та середній бізнес Дніпропетровщини вчиться просувати себе в ЄС

Малий та середній бізнес Дніпропетровщини вчиться просувати себе на європейських торговельних форумах і виставках. 24 квітня у Дніпрі в рамках візиту представництва Євросоюзу до Дніпропетровської області пройшов семінар під назвою «Участь у європейських торговельних форумах і виставках».

Один із спікерів заходу – Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади.

«Українці розуміють, що ті звичні для нас засоби просування, які ми відпрацьовуємо в Україні, в деяких країнах вже минуле, вони не працюють. І такий захід, який відбувається сьогодні, він допомагає з’ясувати, в чому іноді українці помиляються», – каже Козін.

Українські підприємці, за його словами, вже зрозуміли, що працювати за межами України – це комфортно.

«Наші підприємці зацікавлені в партнерах і надають іноземцям гарний сервіс. Наші підприємці вже зрозуміли, що працювати за межами України – це комфортно і створювати бізнес-зв’язки. Ми бачимо і тенденцію, що українські підприємства, завдяки участі в заходах за межами України, знаходять партнерів, які відкривають спільний бізнес в Україні.

Таким чином, участь українських компаній в форумах за межами країни фактично створює рух інвестиції в Україні, допомагає розвитку країни і підвищує якість життя кожного громадянина України», – розповів віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади.

Спікеркою семінару також була експертка Наталія Скічко, яка розповіла про просування послуг та товарів в системі Enterprise Europe Network.

«Українські компанії мають можливість на безкоштовній основі звернутись до нас і розмістити інформацію про свою продукцію. Або, навпаки, якщо вони шукають якусь продукцію або технологію, або шукають партнерів для створення якогось консорціуму, або до написання гранту», – каже експертка.

Поділитися: